Dotazník I.

16. března 2008 v 19:46 | Anh |  Psaníčka
Jelikož to tu začíná být dost stereotypní - jednou za dva týdny recenze, nějaké obrázky, moje výlevy - tak jsem se rozhodla, že vytvořím dotazník pro otaku. Je to docela pošetilé a otázky jsou ohrané, ale nějak mám chuť zkoumat nynější život anime fandů. Na tento dotazník - řetězák můžete odpovídat i do komentů nebo si to dát na svůj blog. Budu ráda, když se ho zúčastní všichni, kdo sem chodí (jsem vám fakt vděčná za to, že sem vůbvec chodíte, když se tu nic neděje) a nebo ti, co sem omylem zavítaj. Takže jdu na to.
1. Jaké anime právě sledujete nebo jakou mangu čtete?
2. Jaké je vaše nejoblíbenější? (Může jich být i více)
3. Jaká je vaše nejoblíbenější postava a proč?
4. Už jste se někdy v nějaké postavě našlI? Ve které?
5. Vytváříte někdy ve snech anime podobiznu svého já?
6. Jaké kouzla byste chtěli mít v moci?
7. Jakou zbraň byste chtěli používat nebo která se k vám nejvíce hodí?
8. Záviděli jste někdy něco anime postavám?
9. Vaše neoblíbenější anime písnička? Co ve vás vyvolává?
10. Co dorama a jiné hrané filmy, sledujete?
Otázky jsou opravdu směšné, ale díky za každou odezvu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neko Neko | Web | 17. března 2008 v 18:43 | Reagovat

Dotazníčky mám ráda :) Vlastně ani nevím proč, je někdy legrace je vyplňovat a číst je od ostatních ^-^

Tak se jdu vyžít XD

1. Sleduju anime Gunslinger Girl, ale brousím si zoubky na anime Simoun a pár dalších + koukám hentai Boin, které se mi ale moc nelíbí, tak to asi smáznu, nebo se pokusím ten druhý díl přežít. Plus čtu mangu Alive (zajímavá, tajmená, shounen), 7SEEDS (postapokalyptické shoujo, naprosto suprové), You're My Love Prize in Viewfinder (naprosto božské yaoi *slintá*), Silky Whip (naprosto podivná až prapodivná hentai manga O-o)... Tak od každého trochu, podle toho, na co mám chuť, nemám na to bohužel moc času a prostoru.

2. Nejoblíbenější? Anime - Ergo Proxy (postapokalyptická cyberpunková bomba), Golden Boy (tvrdší ecchi na uchechtání k smrti XD), WitchBlade, Chobits... Bylo by jich asi víc. Jinak mangy: 7SEEDS, Viewfinder, Lust (hentai manga plná podivného surrealismu a tajemna), Blood: The Last Vampire (akorát je to trochu brutálnější)... Asi je toho hodně, ani si na všechno nevzpomenu XD

3. Nejoblíbenější postava? Rozhodně WitchBlade ze stejnojmenného anime. A proč? Protože to není jen další cukrová panenka, která by se nechala pořád jen zachraňovat, ale je to ženská, která za sebe dokáže bojovat a také za to, co je jí drahé, navíc má styl a je to zkrátka drsná kočka...

4. To je těžké, mám spousty oblíbených postav a musím říct, že si je naprosto sobecky a egoisticky vybírám podle sebe. Nemyslím, co se vzhledu týče, ale pokud jde o chování, povahu... Zní to možná hloupě, ale takové postavy si pak podvědomě vybírám. Našla jsem se třeba v Eclair v Kiddy Gradu, Real Meyer v Ergo Proxy - neříkám, že jsou stejné jako já, ale některýma vlastnostma se podobáme...

5. To víš, že ano. Ne, že bych si vytvářela jakýsi anime svět paralelní s tím opravdovým, ale být anime postava, vím přesně, jak bych chtěla vypadat. XD Jak je z mého názvu poznat, byla bych catgirl, pokud možno s dlouhýma růžovýma vlasama a zelenýma kukadlama... :) to bych byla spokojená :))

6. Kouzla... hm... to je těžké. Chtěla bych mít velkou fyzickou sílu či rychlost, abych mohla chránit a pomáhat těm, které mám ráda, to by se mi líbilo. Ale to už je možná trochu přehnané :) Po čem toužím od malička, tak to umět mluvit se zvířátkama. ^-^

7. Zbraň je pro mě jasná. Miluju katany ^________^

8. Anime postavám snad jen vzhled a některým dobrodužný život.

9. Nejoblíběnější anime písnička je těžký výber... Nejradši mám soundtrack z Ergo Proxy, ten je ale hodně depresivní a přesto, že tenhle soundtrack naprosto zbožňuju, občas se povede, že mě uvrhne do naprosto "temné" nálady. Ale jinak jsou to skladby velmi inspirativní, dobře se při nich přemýšlí.

10. Tak doramem jsem naprosto nepoznamenaná, ale samozřejmě kromě anime sleduju taky jiné filmy, i když ne moc, protože v telce je málo kdy něco zajímavého, a celkem mě málokdy něco zaujme. Ale celkově mám ráda komedie, horory, sem tam nějaké fantasy či jiné filmy. Film, co se mi líbil naposled byl The Forgotten, akorát mě zklamal konec, potom taky Constantine a Hanibal Zrození, i když nemít společnost, tak si potom v noci nezajdu ani na záchod XD

Myslím, že ty otázky jsou fajn. Dá se na ně rozvíjet velká diskuze. Musela jsem to tlumit, abych nepsala slohovku a stejně jsem svýma blbostma zamořila komentáře. Snad se nezlobíš ^-^''

2 Tomgum Tomgum | E-mail | Web | 18. března 2008 v 22:37 | Reagovat

Tož tady to máte + jedna kopia i u mňa na blogu

1. Jaké anime právě sledujete nebo jakou mangu čtete?

Slayers...pořád, každý den, snažím se nevynechat...mám to všechno nahrané na VHS...některé díly znám skoro nazpamět. Manga...no Naruto, One Piece, Love Hina, Dragon Ball a eště pár dalších...chystám se taky na Bleach.

2. Jaké je vaše nejoblíbenější? (Může jich být i více)

No tož asi One Piece a Love Hina...u obou se dost nasměju...ale potřebuju to mít česky...tedy ne že bych neuměl anglicky, ale když si jdu číst Mangu tak se chci odreagovat, ne se každou minutku zastavovat nad nějakou frází a přemýšlet jak si to nejlépe přeložit česky.

3. Jaká je vaše nejoblíbenější postava a proč?

No tak určitě je to Xellos ze Slayerů...někdy se shodnem povahově a stejně jako on rád bývám ten "za oponou" co tahá za nitky a je na pohled neutrální (většinou to taky pěkně schytám stejně jako on:-D)...eh no tady jsem asi odpověděl i na čtvrtou otázku....no snad malá změna v číslování nebude vadit :-D

4. Vytváříte někdy ve snech anime podobiznu svého já?

Eh no poslední dobou si své sny nějak moc nepamatuju...bylo tam snad cosi s Kauflandem ale o Anime se mi asi nikdy nezdálo...pokud tedy nepočítáte Day dreaming (extrémní sport který někdy provozuji v 7:00 na hodinách fyziky pod dohledem naší sadistické fyzikářky).Někdy se mi zdává že jsem uprostřed nějakého Anime jako nová postaava a různými činnostmi ovlivňuji děj...já vím jsem maniak:-D

5. Jaké kouzla byste chtěli mít v moci?

No...magie ze Slayers tomu myslím dominuje...konkrétně Ra-Tilt a Zážeh Gaav...Rezovi hrátky s časem by taky nebyly k zahození.

6. Jakou zbraň byste chtěli používat nebo která se k vám nejvíce hodí?

Hmm...těžké Adamintové brnění a velký obouručný runový meč...nějaký starý magický artefakt jako například Gourryho Gorun Nova.

7. Záviděli jste někdy něco anime postavám?

Asi Gourrymu vlasy XD né že bych chtěl být blond(nemám nci proti blond to bacha) ale takovou dlouhou hřívu jsem si vždycky přál...jinak asi Xellosovu schopnost zmizet kdykoliv se mu zachce...třeba zmizet ze čtvrtletky z matiky doprovázeje zmateným pohledem profesorky a slovama Sore wa himitsu desu...fantazie.

8. Vaše neoblíbenější anime písnička? Co ve vás vyvolává?

No mám celkem tři...prvně je to opening ke Cowboy Bebopovi Tank!...vždy mi to připomene Anime plus ještě za dob kdy se tam střídal Yu Yu Hakusho, Slayers a Blue Gender...né jak teď nějaké Parapa rapara či jak sa to jmenuje...Pak je to opening Trigunu...dost tvrdá hudba...prostě se mi to líbí...no a nakonec Opening k první řadě Slayers...prázdiny...svoboda...anime...prostě nejlepší.

9. Co dorama a jiné hrané filmy, sledujete?

Jsme barbar a břídíl a zasluhoval bych upálit protože ani za boha nevím co je to dorama(né né nebíjte mě).Filmy? No asi cokoliv co zarežíroval Kevin Smith (Clerks I a II, Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder, Dogma atd.),všechny díly Hvězdých Válek a Jacksonova trilogie Pán Prstenů.

Dobrý dotazníček...až zas bude někdy nějaký tak sa zas ozvu:-D

3 Anh Anh | 19. března 2008 v 18:07 | Reagovat

díky za odpovědi, vážím si jich=)

Neko: Tak jsi mi vnukla nápad, zítra sem dám už půl roku napsanou recenzi na Simoun=))

4 Beldaran Beldaran | 19. března 2008 v 18:33 | Reagovat

1. Neon Genesis Evangelion, což je opravdu nádherné anime, doufám, že se mi podaří ho přes víkend dokoukat. A čtu Lament of the Lamb, lehce hororové, ale spíš to vidím na psycho než na horor.

2. Pro mě je Yu Yu Hakusho navždy. Určitě jsou i lepší anime, jak kresbou tak dějem, ale tohle je taková srdeční záležitost.

3. Těch je. Mohla bych jich vyjmenovat pořádnou řádku. Z dívek určitě Sunako z Yamato Nadeshiko Shichi Henge, ale taky mám moc ráda Divu z Blood+, ale neptejte se proč, sama to nevím, vždyť ona je hrozná. A z mužských postav, tak dlouhý seznam z YYH a třeba Vash the Stampede z Trigun, on je vážně kouzelný.

4. Tak třeba Sunako, pak Suisei Seki z Rozen Maiden, jsem taky taková zákeřná potvůrka. Ale vždycky to bylo jen v něčem, já jsem takový hodně neobvyklý tip.

5. Jasně! A vždycky je hezčí, chytřejší a má nějaké pžasné magické schopnosti XDD A všichni bishouneni mě milují XDD

6. Určitě oheň a třeba blesky. A taky se mi moc líbí schopnost jako má Lumiere, třeba bych pak konečně pochopila svět počítačů.

7. Vždycky jsem chtěla umět s lukem a taky s katanou. Ale ideální zbraň pro mě by byla, kdybych mohla někoho umlátit knížkou nebo uječet XDD

8. Jejich život. Mají ho fakt pestrý. Asi bych měnila, třeba bych chtěla mít velkou lásku a to i za předpokladu, že by mě ve třetím díle zabili:)

9. Jestli opravdu něco miluji, tak je to Scarlet z Ayashi no Ceres, nádherná melodická a vždycky mě skvěle uklidní, nebo ending z Blue Gender, vždycky po poměrně depresivním díle, mi vlil do žil naději, že bude lépe. Ale oblíbených písní mám ještě mnohem víc.

10. Dorama nesleduji, vůbec mě to neláká. A hrané filmy, no ty asijské moc ne, ale když dávají v televizi něco zajímavého, ráda se mrknu. Ale jsem spíš seriálový tip.

5 Jida Jida | 19. března 2008 v 20:05 | Reagovat

1.Momentalne je to Fate stay night, nedavno jsem videla Appleseed. Priznam se ze k manze jsem se zatim nejak neprokousala

2.Nejoblibenejsi?... To je tezky tak treba Sleyers, pro jejich vytribeny humor, dale Yu Yu hakusho, protze jsem ho videla jako prvni, Full Metal Panic a taky treba Trigun a dalsi a dalsi :-)

3.No postavu oblibenou asi nemam, nebo spise oblibene je mam vsechny, protoze kazda je svym zpusobem jedinecna. ale pokud si mam vybrat tak je to Mokona s Tsubasa Chronicle. Naprosto antidepresivni zviratko :-)

4.Z doposud shlednutych anime nikoli.

5.Mamli byt uprimna... ano. Kdo by aspon nachvilku nechtel byt nekym s nadprirozenymy schopnostmy, co se dokaze dostat s kazde slamastiky :-)

6.Hmm, to je tezky. Asi umet vseobecne kouzlit

7.Asi dyky, proste neco kratsiho co se dobre ovlada.

8.Ano, ze se ze vsech problemu dokazou vysekat :-)

9.Paaani tech je. Tak treba Over soul s krale samanu, Forces s Berserkra, prvni opening k Sleyerum, nebo hitori nu yumo ke Great teacher Onizuka, opening k Mirage of Blaze, Ai no Senshi ze Sailormoon....

10.Priznam se ze netusim co je dorama :-( Ale hrane filmy jinak sleduju docela hodne. Zalezi na tom filmu. Mam rada komedie, dobre udelane horory no anejake ty akcni. Ale myslim, ze u me stejne na plne care vedou animovane :-)

6 urzu7 urzu7 | Web | 23. března 2008 v 21:59 | Reagovat

1.    Jaké anime právě sledujete nebo jakou mangu čtete?

Anime

Wolfs Rain , Jigoku Shoujo, Bleach ,Blood +  , FMA

One Piece, AA Mengami sama, Ergo Proxy

Manga

Oh-My-Goddess! Full-moon-wo-sagashite Chobits

7SEEDS Oiroke

2.    Jaké je vaše nejoblíbenější? (Může jich být i více)

Full Metal Panic, Fullmetal Alchemist , Kiddy grade

Wild Arms the Tv, R.O.D. ,Slayers, Fate stay nicht

Golden Boy, Nymphs of the Stratosphere, Blue Gender

3.    Jaká je vaše nejoblíbenější postava a proč?

Urzu7 je úplně jak já

A pak ženské  hrdinky v každem anime nějaká

4.    Už jste se někdy v nějaké postavě našli? Ve které?

Urzu 7 přesně já

5.    Vytváříte někdy ve snech anime podobiznu svého já?

Asi jo nepamatuji si sny ale byl by to asi Mazoku typu Urameshi  či Xelos

6.    Jaké kouzla byste chtěli mít v moci?

Kouzla určitě ty ze Slayeru  pak z FSN a Yu Yu Hakusu A Alchymii z FMA

7.    Jakou zbraň byste chtěli používat nebo která se k vám nejvíce hodí?

Excalibur nebo ty diky co má Emia Shirou z FS/N

a nanozbraně  typ Kiddy Grade a zbraně z FMP

8.    Záviděli jste někdy něco anime postavám?

Ano ale jak řika Xelos  Sore wa...himitsu desu

9.    Vaše neoblíbenější anime písnička? Co ve vás vyvolává?

Těch je moc zkuste

http://www.last.fm/user/urzu7/

tam to všechno je

10.    Co dorama a jiné hrané filmy, sledujete?

Ne zatim jen anime

7 Nime Nime | 14. dubna 2008 v 18:56 | Reagovat

odpovědi na blogu=))))

8 Xinji Xinji | E-mail | Web | 11. července 2008 v 18:09 | Reagovat

1. Jaké anime právě sledujete nebo jakou mangu čtete?

Slayers, Slayers, Slayers ^_^ Ale mangu jsem dlouho žádnou nečetla :D

2. Jaké je vaše nejoblíbenější? (Může jich být i více)

No hádejte,to je přece jasné ;) Pak mám ráda ještě...spoustu jiných...

3. Jaká je vaše nejoblíbenější postava a proč?

Xellos, protože mě vždycky dostávají jeho nápady, dohadování s Filií nebo prostě jen "Sore wa himitsu desu"

4. Už jste se někdy v nějaké postavě našlI? Ve které?

Zatím ne, no...což je docela škoda. Sice vlastnostma nebo povahou, ale vždycky od něčeho kousek

5. Vytváříte někdy ve snech anime podobiznu svého já?

Noo...nevím, jestli by se to takhle dalo řít. Jednou jsem měla sen, není to zas tak dávno, co po mě Lina házela jednu ohnivou kouli za druhou...hm...mám dojem, že jsem měla úplně bílý vlasy a světle zelený oči :D

6. Jaké kouzla byste chtěli mít v moci?

Teleportaci...občas by se hodil třeba Ra Tilt nebo Ohnivou kouli na jistou milou učitelku matematiky od nás ze školy...

7. Jakou zbraň byste chtěli používat nebo která se k vám nejvíce hodí?

Galvayra XD

8. Záviděli jste někdy něco anime postavám?

Jo...třeba tu teleportaci :D Nebo možnost chodit, kudy chtějí...nebo prostě jen jejich svět...

9. Vaše neoblíbenější anime písnička? Co ve vás vyvolává?

Oppening Slayerů - Next a Revolution...vyvolává ve mě chtíč vidět novou řadu Slayers a taky nutkání konečně napsat slíbenou Slayerskou povídku...a celkově pocit štěstí, radosti, volnosti...

10. Co dorama a jiné hrané filmy, sledujete?

Ehe...co je to "Dorama"?

Filmy...nejspíš HP, Pán prstenů, Narnie...hromady dalších...

9 Adiira Adiira | 22. března 2009 v 11:29 | Reagovat

1. Jaké anime právě sledujete nebo jakou mangu čtete?

Sleduju Slayers a Inuyashu. Mangu Inuyasha jsem jen prolistovala.

2. Jaké je vaše nejoblíbenější? (Může jich být i více)

Na prvním místě jsou u mně samozřejmě Slayers. O 2. se dělí FMA a YYH. Na třetím mám Inuyashu a Kiddy Grade.

3. Jaká je vaše nejoblíbenější postava a proč?

Mám jich několik. 1)Kurama(místoočísrdíčka), protože je to ideální kluk. Hezkej, milej, hodnej...

2)Xellos s tím svým ,,tajemstvím". Když otevře oči, vydám ze sebe jen ,,ACH".

3)Zelgadis. Nevím proč, ale líbí se mi ten jeho styl. Tvářit se, že ho nic nezajímá, na všechno nadávat...

4. Už jste se někdy v nějaké postavě našlI? Ve které?

Nejvíc jsem podobná Keiko z YYH. Vypadám jako její živá verze. Povahově se vidím v Éclair z Kiddy grade.

5. Vytváříte někdy ve snech anime podobiznu svého já?

Rozhodně. Vždycky ale vypadám jako motýl. Nevím proč, nedokážu to ovládnout. Alespoň mám lidský obličej.

6. Jaké kouzla byste chtěli mít v moci?Asi Shiori majutsu- bílou magii ze Slayers. Potom třeba nějaký ten šamanismus a samozřejmě taky Dračí binec.

7. Jakou zbraň byste chtěli používat nebo která se k vám nejvíce hodí?

Vždycky jsem se chtěla naučit šermovat, takže asi nějaký meč. Hlavně aby byl pevný, ostrý a hlavně LEHKÝ, protože se nechci vláčet s tunou olova připnutou k pasu.

8. Záviděli jste někdy něco anime postavám?

Hlavně dokonalé vlasy a velké, podmanivé oči. Nějaká ta magická schopnost by taky nebyla k zahození.

9. Vaše neoblíbenější anime písnička? Co ve vás vyvolává?

Asi Get along(Slayers), Dearest(Inuyasha), Every heart(zase Inuyasha) a ten ending z FMP. Vyvolávají ve mně nostalgii. A Ototme No Inori (Slayers next, 14. díl) ve mně vyvolává záchvaty smíchu.

10. Co dorama a jiné hrané filmy, sledujete?

Otázka. Co je to Dorama?

Filmy hlavně od Mela Brukse, Parodie na Hvězdné války- Vesmírná tělesa a parodie na Robina Hooda- Bláznivá dobrodružství Robina Hooda (,,Popravdě řečeno, mířil jsem na popravčího")

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama