Malý zpravodaj

9. března 2008 v 20:27
Čáu lidi, já žiju.. jen to jsem vám chtěla říct=D.. ale jestli se mi brzy nedostahuje další díl Nany, bude mé žití o něco horší. Takže teď úplně nepopsatelně šílím u anime Nana.. je to něco tak perfektního, že z toho nemůžu skoro ani dýchat. Ještě nejsem ani za půlkou a už mi těch 47 dílů přijde hrozně málo. Je to vlastně druhé nejdelší anime, které jsem kdy stahovala. Miluju ho!! Takže než Nanu dokoukám asi nebudu schopna sem nic přidávat. Já vím, že je to moc a že to tahám za vlasy, ale fakt mě to hrozně sebralo. Takže kdo máte volnou cestu, ponořte se se mnou do tohoto úžasného anime
Mimochodem, koukám, že blog si přidal nové vylepšení a to jsou smajlové, celkem dobrá věcička=)
Jo a když už sem píšu, anime Koi Kaze dokoukáno. Moc pěkné, ale teď opravdu nejsem schopna básnit o jiném anime než o Naně.
Zatím se mějte krááásně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Momoko Momoko | Web | 9. března 2008 v 22:45 | Reagovat

Vím jak ti je, byla jsem na tom předloňské léto stejně... No, na konec se moc netěš, je děsně otevřenej, slyšela jsem, že se chystá další série... Což by bylo vhodné, vzhledem k tomu, že v manze děj pokračuje ještě mnoooooohem dál...

2 Neko Neko | Web | 10. března 2008 v 18:11 | Reagovat

*zelená závistí* Já ci taky sledovaaaaat T-T Mám nastahováno, ale nemám vůbec čas... T-T

(Mě blog díky těm jejich vylepšením opět blbne...)

Snad dosleduješ brzy, ať se můžem těšit nadalší zajímavé příspěvky :3 Jinak tedy asi nemůžu jinak než popřát příjemné zážitky ze sledování ;)

3 Anh Anh | 16. března 2008 v 13:32 | Reagovat

Momoko: No skončilo to dost divně, řekla bych, že to nějak nestačili narvat do jednoho dílu tu přítomnost a minulost. Jako já málem myslela, že Nana umřela na tu nemoc. Ale jo, četla jsem hned na několika stránkách, že další série asi vyjde až bude ukončená manga, protože fillery by se tu fakt nehodily.

Nako: Určitě si udělej čas, budeš unešená a budeš hltat díl za dílem, jsem si jistá=).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama