Zdravím

16. března 2008 v 13:42 | Výlevy z Nany |  Anime & Dorama
Není to asi ani deset minut, co jsem dokoukala Nanu. A jsem furt tak nějak mimo. Byla to podívaná fakt perfektní až bych řekla slovy nepopsatelná. Neříkám, že je to moje nej nej anime ze všech, ale fakt mě dostalo a konec série si furt nechci uvědomovat. Budu vyčkávat trpělivě na další sérii, protože Nana si takovýhle konec nezaslouží. Písničky od Trapnest už mám skoro všechny postahované, protože Olivia - Reira je fakt úžasná a vlastně to byla moje nejoblíbenější postava, stejně jako byl jeden z mých neoblibenějších párů Reira a Shin (no a pak samozřejmě Nana a Ren=). Nana černovlasá mě ale taky dostávala. Ty její psychlogické zkraty a pouto vůči lidem se dost podobá mému způsobu, až jsem čučela, jak moc je mi to protivné. Takže Nana Osaki, je opravdu prvotřídní postava. Je hnusné, že ti, co to neviděli, neví vůbec o čem mluvím, takže se omlouvám. Mám svůj deníček, ale tohle je místo, kde promítám výlevy z anime. =)... Takže modleme se všichni za další sérii!=)
Jinak dlouhou dobu tu nic nebylo, budu se snažit v brzké době sem něco přidat, ať to tu není samý text a moje výlevy. Tak se mějte krásně a užívejte si anime. Naše třída je na lyžáku a já jsem doma v domění, že mám zítra taky volno=).
PS: Zajímavé, co se člověk v anime naučí za slovíčka a fráze.=)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Neko Neko | Web | 17. března 2008 v 18:16 | Reagovat

Výlevy se taky hezky čtou :) Je super, že se ti to tak líbilo. Jestli je to podobné Paradise Kissu, tak to určitě stojí za to. Akorát ta délka je na mě příliš dlouhá, ideální je pro mě 13 - 26 epizod. I když přiznám se, že občas uletím i na kousku, co má přes padesát dílů :)

To se máš fajn, že máš třídu fuč, alespoň máš klid, jak ve škole, tak doma :D

2 Anh Anh | 19. března 2008 v 18:06 | Reagovat

Přesně tě chápu, já mám z dlouhých sérii hrůzu a moje nejdelší anime byla právě Nana... a to jsem myslela, že je toho moc - v půlce jsem zjistila, že bych klidně brala dalších 20.. uteklo to hrozně rychle .. mnohem rychleji než může uběhnout nějaké 13 dílné anime=D.. Opravdu zkus aspoň první díl a pak se povezeš turbo rychlostí=))

Zítra už se vrací, to je rychlost co?=)

3 Neko Neko | Web | 20. března 2008 v 8:13 | Reagovat

No, já jsem se zklamala s Blechame, ne že by to nebylo dobré anime, ale nějak mě časem prostě omrzelo sosat to a později i tím pádem sledovat. I když teďkom, když jsem to znovu viděla na Animaxu, tak bych se k tomu ráda vrátila - i když je to takové... časově náročnější... :) Dobře, nechám si poradit a zkusím to s Nanou, potom dám vědět, jak to dopadlo ;)

Tak to jo, to teda je rychlost O-o Být tebou, tak bych stále před školou s transparentem: "Vraťte se zpátky, já chci ještě volno!!!" XD Ještě, že jsou ty Velikonoční prázdniny :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama