Co je s gravitací?

10. dubna 2008 v 20:59 | Anh |  Watashi No Sekai
Ahoojky lidičky, doufám, že si těchto krásných dnů, provoněných jarem, skvěle užíváte, a že kvetete stejně jako ty sakury (no dobře, na Dubině se tomu sakura fakt říkat nedá, ale chápejte, potřebuju poetický začátek=). Jako záminku a omluvu za delší nepřítomnost tentokrát vytasím s tím, že jsem tu už něco na téma "Platonická láska" psala dobrou půl hodinku. No a co se nestalo? Ano, blog mě odhlásil za delší nepřítomnost. No, takže jsem s tím praštila a teď se zase o obnovu pokouším. Aspoň jsem zase o něco chytřejší.
Ale co to se mnou jaro dělá, to nechápu? Nejenže nekvetu, já vadnu únavou a jde to na mě vidět. Učení mě přibíjí ke stolu a moje pocity jsou v poslední době zmatené. Že bych byla depkový člověk? Nejde o depku, jde jen o to, že jsem se "zamilovala" do někoho, kdo je pro mě nedosažitelný. Ale mám good zprávu, už to není kreslená postavička=D. Jde o jednu krásnou (tedy krásnou charakterově) postavu z jednoho seriálu (fakt o dost lepší, že!), jehož název nebudu kvůli reklamám apod. zveřejňovat=). Podlehla jsem jeho šarmu, jeho milým způsobům, oddanosti, věrnosti, nápomocnosti, citlivosti. Nejde o žádného cool frajera a hezounka, kterému jde bůh ví jak sport, je idolem všech dívek a má vždycky "mega" hlášky. Já tohle vůbec nechci. Aproč to tak prožívám? No jednak jsem rak a jednak se vytrácí gravitace. Tohle jsem ještě nikdy necítila. Já se pořád vznáším a sním a realitu si nechci připouštět. Připustila bych, kdyby tu bylo něco, co by mě drželo. A já létám stále výš a když si uvědomuju, jaké to bude, až spadnu, chce se mi až brečet. A proto radši zavírám oči a vzlétám výš, abych oddálila pád. Nejde jen o tu lásku (i když když si vzpomenu na jeho krásný hluboký pohled a jeho procítěné "Why do you think?" a "I mean I love you more than friends" tak pookřeju), ale i o vztahy v mém životě. Já vím, že žádné tak krásné a čisté vztahy tu nejsou. A nebo je nechci vidět? A vytrácím se? A tak zatímco všichni kolem mě vzkvétají a září, já se potápím hlouběji a hlouběji a blednu, čím dál tím víc toužím být sama se svými růžovými představami a uzavírám se světu. A já vím, že to si nemůžu dovolit. Je to poprvé, co to tak moc prožívám. Kdybych jen byla očarována tou "láskou", cítím, že mi dochází palivo a nemám proč být ráda. Přitom jsem se uměla radovat i z toho, že ostatní dostali kouli=D. Ne to zase ne=D, ale brzy se vzpamatuju! Ty dlouhé majly, na které musím odepsat a dlouhé příspěvky, které sem plánuju dát už nepočkají=). Tak jsem se chtěla podělit se svými "jarními pocity". Nevím, jestli dokážete tyhle věci číst, ale díky, jestli jo. Takhle mám pocit, že jsem to někomu řekla. Taky doufám, že se podělíte o své pocity=).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tori Tori | Web | 10. dubna 2008 v 22:32 | Reagovat

Je vidět,že jaro je letos opravdu zvláštní. A můžeme si podat ruce - já také vypadám jako bych se vyhnula šípu Shinigamiho a to bez legrace.

Učivo a blížící se zkoušky mě ubíjí a k tomu ten hrozný zmatek v pocitech,protože zjišťuji,že cítím jistou náklonost ke svému spolužákovi.. Nikdy jsem necítila k někomu 'lásku',takže nevím,jestli se mi jenom líbí,nebo jestli ho mám opravdu ráda. Je to zkrátka na bledou dívčinu,jako jsem já,trochu moc.

Už se těším,až bude zase podzim,to mi nikdo mou melanchonicky depresivní náladu s kapkou černého humoru nevyčítá.

2 May May | Web | 11. dubna 2008 v 14:38 | Reagovat

Můj život pořád se točí okolo normálu. Kluci provokujou mě, já provokuju je. Ne není tam žádná "elektrizující" jiskra, spíš puberta xDD Nechovám ani platonickou lásku k nějakému herci ani k anime postavičce xDD Jsem jak kus ledu, který čeká až roztaje .... doufám, že brzy xD

3 Gabusheee Gabusheee | 11. dubna 2008 v 14:54 | Reagovat

Ty jsi zlato, romantička největší...sice jsem se nezamilovala (a  nikdy jsem nikoho nemilovala) ale co se týče zmatených ajrních pocitů, můžu tě uklidnit že nejsi vůbec sama.... asi to chce dát tomu volný průběh...nejlepší je žít podle pravidla "tady a teď"....co když třeba zítra umřeš (jo jako neber mě doslova) a už nikdy neuděláš co jsi udělat chtěla? Neznamená to být hrrr hrrr ale na mě to funguje...no sice jsem se tu zakecala o něčem co se asi moc nevztahuje k tvému, mohu-li to tak nazvat, trápení; ale je to ta nejlepší životní filosofie jakou znám (je taky moje^^)

Takže přeju ať se ti všecko vyjasní a kdyžtak máš přece plno kamarádů a dalších lidí s kterými o tom můžeš mluvit. Nevím jestli zrovna mě bereš za opravdovou kamarádku (?), o čemž pochybuji, každopádně tě taky kdykoliv ráda vyslechnu(nvm po kolikáté ti už to říkám, ale snad to není nic špatného).

Tak pápá, milá Aničko;)

4 Neko Neko | Web | 11. dubna 2008 v 16:09 | Reagovat

No, tohle se mi osobně nikdy nestalo. Ano, byla jsem platonicky zabouchnutá do zpěváka, na kterého jsem mimochodem teď úplně alergická, ale jaro se mnou nikdy nic moc nedělalo. Je to krásný období, tím víc mě v době mé osamělosti deptaly zamilované páry - ne, že bych jim to nepřála :) No všeho do času, teďkom už pro změnu druhým rokem deptám jiné podobné případy se svým mazlíkem... Zjistila jsem, že u mě ten "antigravitační pohon" nezávisí na období, ale na tom "mém objektu," musím říct, že teďkom jsem už přes dva roky soustavně zasněná a nereaguju a tak, ale to s jarem ani tak nesouvisí.. XD

Neboj, ono to vykolejení často přejde :) Takový ty pěkný pocity třeba přetrvaj, ale už nebudeš po čase minimálně tak mimo. I když mě v té době chytal amok a vystřihovala jsem obrázky a tak všemožně, zkrátka byla jsem posedlá a praštěná XD Myslím, že to jsem byla přibližně taky tak v tvém věku, možná trochu mladší. :)

No, snad přestaneš chřadnout a začneš svým způsobem rozkvétat taky. Pokud ti bude chybět gravitace, zkus si dát do kapsy těžítko ;)) Ne promiň, to byl hloupý pokus o vtip. Jen ti chci říct tolik - čistý a krásný vztahy existujou a na tebe někde učitě někde čeká taky jeden :) Zatím si užívej tohohle snového období, časem bude všechno jenom lepší.

5 Anh Anh | 14. dubna 2008 v 21:26 | Reagovat

Díky za komenty lidi, je zajímavé, že z každého něco mám=D..Takže díky=)

Neko: Jsi důkazem těch krásných vztahů co?=D

6 Neko Neko | Web | 15. dubna 2008 v 17:53 | Reagovat

Ahn - no, já už jsem dva roky naprosto spokojená, vlastně víc jak dva roky... A klape to na jedničku, ano, občas se objeví problém, ale nakonec, jsme na to dva, abychom to vyřešili... :) I když my jsme tak trochu staromódní dvojice a všechno řešíme tak trochu "jinak"... Je mi to divný tady rozebírat... XD

Ale pokud jsi trochu tolerantní, tak může vzniknout kvalitní vztah a vydržet dlouho... :D Teda pokud ten druhej je taky co k čemu...

7 Anh Anh | 16. dubna 2008 v 17:40 | Reagovat

Neko: No jasně, rorozebírat vztah v komentářích není zrovna ideální=D. Ale je to super slyšet, člověk někdy těžko může věřit, když se kolem něj po měsíci všichni rozcházej a většinu času tráví u anime=D.

8 Neko Neko | Web | 18. dubna 2008 v 9:17 | Reagovat

Anh - tak anime kluka / holku nevylučuje, že :D taky u toho strávím děsně moc času - koukáním, psaním o tom a vůbec zabývání se tím, jsem docela psychouš, ale jsem se svým životním stylem spokojená XD

No, rozchody po měsíci... nechci škatulkovat, ale přece jenom jste mladí, že jo :) U nás na základce to taky tak chodilo a u některých to trvá ještě teďkom a to je nám všem už skoro dvacet XDDD I když je fakt, že takové lidi moc nechápu :) Někteří najdou ten pravý vztah klidně až kolem třicítky a do té doby vlastně jen zkoušejí a zkoušejí, to člověk nikdy neví no, jiní jsou "rozumní" už třeba v patnácti XD

9 Anh Anh | 19. dubna 2008 v 11:29 | Reagovat

Neko: Anime určitě nesmí vylučovat=D.. Ale člověk pak nemá zase dostatek času chodit ven, kde by třeba někoho mohl potkat. Ale kdyby skutečně potkávat chtěl, prostě by šel, že=D. Jo no, tak takové ty vztahy-nevztahy jsou bohužel už výš než 20.. tak třeba naši sousedi jsou z 1/2 ženy bez manželů s 2 dětmi=D... tak ale je fakt, co bych chtěla v 15-16 za vztah? Zase je blbost v tomhle věku žít jak manželský pár, když to pak má člověk celý život=), ale je to takové hezké semtam se nechat unést představami z anime=))

10 Neko Neko | Web | 20. dubna 2008 v 8:46 | Reagovat

Anh - koukám, že máš rozumný pohled na svět, líp bych to asi neřekla :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama