Přátelství (od Gabušky)

16. dubna 2008 v 17:33 | Anh
1. Jsi kamarádská a společenská, nebo spíš uzavřená do sebe a plachá?
Proč by nemohl být člověk uzavřený do sebe taky přátelský a kamarádský? No jinak spíš to druhé, i když mě to někdy mrzí. Ale mezi "svými" se cítím i společenská a kamarádská=).
2.Máš nejlepší kamarádku/kamaráda?
Kamarádek nejlepších mám možná víc, ale jen malinko nejvěrnějších přátel, které opravdu moc miluju. Nejde říct, který z nich je nejlepší, tohle já neumím a nechci rozlišovat.
3.Máš velkou partu přátel, nebo spíš méně těch dobrých a opravdových?
Kamarádů, kterých si moc vážím a rozumím si s nima, určitě dost, ale pustím k sobě nejblíž jen těch pár dušiček.
4.Myslíš si, že tě ostatní berou jako oblíbenou a zábavnou?
Kdo jsou ostatní? Jestli spolužáci, tak bych se divila, kdyby jo. Ale ve třídě se jinak cítím opravdu dobře i bez titulku "oblíbená". Není smích a zábava u mnoha lidí projevem dokonalého porozumnění beze slov?
5.Obětovala bys někdy svého nejlepšího přítele za nějákého kluka nebo jinou kámošku?
NIKDY. To je trochu divná otázka, pak by to asi nebylo přátelství, když by ani nevydrželo vztah s klukem ne? No a nikde není psáno, že musí být jen jeden nejlepší přítel, takže v tom nevidím problém=).
6.Napiš tři své nejlepší kamarády kteří mají blog a můěli by pokračovat:
No nikdo z nich blog nemá, ale byla bych ráda, kdyby na něj odpověděli ti, co tu chodí pravidelně. Třeba i do komentů=). Dík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tori Tori | Web | 16. dubna 2008 v 18:24 | Reagovat

Tak já tedy odpovím do komentářů,na blog bych to raději nedávala. ^_-

1.: Když jsem s lidmi,kteří mi rozumí a chápou mou povahu,a těch je po čertech málo,tak jsem veselá a společenská,když nepočítám případy,kdy potkám spřízněnou duši úplnou náhodou,jako třeba na básnickém večeru,či tak. Jinak moc společenská nejsem,raději si v klidu čtu zajímavou knihu.

2.: Dovoluji si říct,že jsem po mnoha letech hledání našla skutečnou přítelkyni na život a na smrt. Teď jsme obě našly ještě třetí dušičku,za což jsem moc ráda.

3.: Ve třídě sice drží dívky pohromadě,ale není to žádná uzavřená skupina,proto mám raději tu naši 'uzavřenou' partu

4.: Pokud jsou tímto myšleni spolužáci,tak ne. V jejich očích jsem šedá myška,která by,kdyby chtěla,mohla zazářit. Ale cizí lidé,hlavně z básnických večerů,mně berou jako velmi společenskou a zdvořilou,tak to asi závisí na věkové skupině a povaze.

5.: Ne. Za kluka nikdy,neboť hodlám zůstat svobodná jak dlouho to jen půjde,a nidko jiný semnou přátelit nechce,tak není,co řešit.

2 Nime Nime | E-mail | Web | 16. dubna 2008 v 20:23 | Reagovat

1)obojí nkdy to,někdy zas to druhé=)Společenská..no jak se to vezme=)) mám ráda společnostal někdy má m takové ty nálady,když chci být jen sama ze svýma hříšnýma myšlenama xD

2)njelepší nemám žádnou,proč dělat rozdíly?Ale mám pár "těch",kterým fakt věřím a vím,že když jim něco povím,naslouchájí mi...=)))

3)v reálu mám menší okruh,dříve byl větší,ale lide se časem mění a tak se i okruh zmenšil,ale přes net mám spoustu nových přátel..je to fakt neuvěřitelné jak dokážu mít ráda osobu,kterou sem v životě nidy neviděla...to potvrzuje pravidlo,že na vzhledu nezáleží^.~

4)jestli myslíš spolužáky,tak na to odpovím jediné: nevím..j jim do hlav nevidím,takže ani nevím co si o mě myslí,ale pár lidí mi naznačuje něco ve smyslu,že umím pobavit xP

5)to je blbá otázka s prominutím...ne nevyměnila,přátelé jsou přátelé a kluci jsou kluci..to jsou dvě rozdílnoé věci...,které zásadně neslučuju =)))

3 Neko Neko | Web | 18. dubna 2008 v 9:21 | Reagovat

Jojo, přátelství je důležitá věc :) Taky se mi moc nelíbí pátá otázka, pokud vyloženě nepřeberete kluka kámošce, nebo kámoška vám, tak myslím, že přátelství je něco, co by se přes něco takového mělo umět přenést :) Pokud ne, tak to asi není úplně to "pravé vořechové" :D

4 Anh Anh | 10. května 2008 v 10:00 | Reagovat

díky za odpovědi, lidi=) vidím, že se v názorech docela shodnem, což je vždycky dobré vědět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama